SYSTÉM GEALAN KUBUS ®

Unikátní designové řešení - NOVINKA, JIŽ BRZY V NABÍDCE!

Systém GEALAN-KUBUS® definuje novou řeč forem pro plastová okna v architektuře. Více světla a průhlednosti díky velkým plochám otevírá nový prostor pro kreativitu. Z vnitřní strany prostoru přesvědčuje nový systém rovným pohledem bez rušivých spár, z vnější strany podtrhuje pravoúhlý přesah celkový harmonický dojem.

Systémová míra činí jak u kombinace rám – křídlo tak u lícní desky 100 mm.

 

   

S certifikovanou hodnotou Uf 0,88 W / (m²K) dosahuje inovativní celoskleněný systém GEALAN-KUBUS® špičkového výkonu a rovněž splňuje kritéria pasivního domu dle ift Rosenheim. Vynikající tepelně izolační vlastnosti jsou dosaženy inovativním designem profilu a cíleným, úsporným nasazením technologie vypěnění jádra IKD® v rámu.

 

Vylepšená statika díky statickému suchému zasklení STV®

U lepicí technologie STV® (statické suché zasklení) vyvinuté společností GEALAN se jedná o slepení skla a křídlového profilu lepicí páskou speciálně koncipovanou pro výrobu oken při zachování obvyklého osazení skla.

 

IKD® IZOLACE JÁDRA PROFILU

Profily křídel vyplněné pěnou pomocí technologie IKD® dosahují výrazně lepších tepelných výsledků a tím nám umožňují dosáhnout kvality oken používaných např. v pasivních domech.

 

Acrycolor

Akrylát je mimořádně odolný materiál. Používá se již desítky let v automobilovém průmyslu, a ani po letech intenzivních povětrnostních vlivů nevykazuje změnu barvy.

Barevná akrylová vrstva je dvakrát tak silnější než povrchy z PVC u bílých oken. Vykazuje vysokou odolnost proti poškrábání a je velmi odolná proti vlivům povětrnostních podmínek. Jemně matný, hladký a neporézní povrch není citlivý na usazeniny prachu a špíny.

 

Technické informace:

Konstrukční hloubka  profilu: 100 mm

Koeficient prostupu tepla profilem: Uf = 0,88 W/m2K

Standardní zasklení: Ug = 0,7 - 0,5 W/m2K (trojsklo)

Koeficient prostupu tepla celým oknem: Uw = až 0,75 W/m2K (dle typu zasklení)

Hloubka izolačního skla: 36 - 54 mm

Výrobce profilu: GEALAN, Německo

Možnost suchého zasklení: ANO      STV® - vlepované sklo

Možnost vypěněného profilu: ANO       IKD®  - izolace v profilu

Barevné provedení: zvenku acrycolor, zevnitř bílá nebo dekory dřeva

 

Barevná paleta systému GELAN - KUBUS ®: