SYSTÉM GEALAN S 9000 FUTURA

GEALAN-FUTURA® je jedinečná kombinace profilů v systému S 9000. Nabízí možnost konstrukce okenních prvků vhodných pro pasivní domy se standardními profily a standardní 2 mm ocelovou výztuží také v barvě podle směrnice ift WA-15/2. Certifiková hodnota Uf 0,89 W/(m²K) dokládá vynikající technické tepelně izolační základní vlastnosti. 

 

 

 

Vylepšená statika díky statickému suchému zasklení STV®

U lepicí technologie STV® (statické suché zasklení) vyvinuté společností GEALAN se jedná o slepení skla a křídlového profilu lepicí páskou speciálně koncipovanou pro výrobu oken při zachování obvyklého osazení skla.

 

IKD® IZOLACE JÁDRA PROFILU

Profily křídel vyplněné pěnou pomocí technologie IKD® dosahují výrazně lepších tepelných výsledků a tím nám umožňují dosáhnout kvality oken používaných např. v pasivních domech.

 

Acrycolor

Akrylát je mimořádně odolný materiál. Používá se již desítky let v automobilovém průmyslu, a ani po letech intenzivních povětrnostních vlivů nevykazuje změnu barvy.

Barevná akrylová vrstva je dvakrát tak silnější než povrchy z PVC u bílých oken. Vykazuje vysokou odolnost proti poškrábání a je velmi odolná proti vlivům povětrnostních podmínek. Jemně matný, hladký a neporézní povrch není citlivý na usazeniny prachu a špíny.

 

Technické informace:

Konstrukční hloubka profilu: 82,5 mm

Koeficient prostupu tepla profilem: Uf = 0,89 W/m2K

Standardní zasklení: Ug = 1,1 - 0,5 W/m2K (dvojsklo, trojsklo)

Koeficient prostupu tepla celým oknem: Uw = 1,1 - 0,75 W/m2K (dle typu zasklení)

Hloubka izolačního skla: 24 - 54 mm

Zapuštění izolačního skla: 26 mm

Výrobce profilu: GEALAN, Německo

Možnost suchého zasklení: ANO STV® - vlepované sklo

Možnost vypěněného profilu: ANO IKD® - izolace v profilu

Barevné provedení: bílá, dekory dřeva, acrycolor

 

Barevná paleta systému S 9000 Futura: