SYSTÉM GEALAN 8000 IQ

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci na trh společnosti GEALAN. Při konstrukci tohoto systému dorazového těsnění se stavební hloubkou 74 mm byly středem pozornosti hospodárnost a optimalizace materiálu – pro bezproblémové a hospodárné zpracování při výrobě oken. 

 

Vylepšená statika díky statickému suchému zasklení STV®

U lepicí technologie STV® (statické suché zasklení) vyvinuté společností GEALAN se jedná o slepení skla a křídlového profilu lepicí páskou speciálně koncipovanou pro výrobu oken při zachování obvyklého osazení skla.

 

IKD® IZOLACE JÁDRA PROFILU

Profily křídel vyplněné pěnou pomocí technologie IKD® dosahují výrazně lepších tepelných výsledků a tím nám umožňují dosáhnout kvality oken používaných např. v pasivních domech.

 

Acrycolor

Akrylát je mimořádně odolný materiál. Používá se již desítky let v automobilovém průmyslu, a ani po letech intenzivních povětrnostních vlivů nevykazuje změnu barvy.

Barevná akrylová vrstva je dvakrát tak silnější než povrchy z PVC u bílých oken. Vykazuje vysokou odolnost proti poškrábání a je velmi odolná proti vlivům povětrnostních podmínek. Jemně matný, hladký a neporézní povrch není citlivý na usazeniny prachu a špíny.

 

 

Flexibilní vícekomorové řešení


 

 

Technické informace:

Konstrukční hloubka profilu: 74 mm

Koeficient prostupu tepla profilem: Uf = 1,18 W/m2K

Standardní zasklení: Ug = 1,1 - 0,6 W/m2K (dvojsklo, trojsklo)

Koeficient prostupu tepla celým oknem: Uw = 1,2 - 0,9 W/m2K (dle typu zasklení)

Hloubka izolačního skla: 24 - 46 mm

Zapuštění izolačního skla: 15 mm

Výrobce profilu: GEALAN, Německo

Možnost suchého zasklení: ANO STV® - vlepované sklo

Barevné provedení: bílá, dekory dřeva, acrycolor


Barevná paleta systému GELAN 8000 IQ: